Międzynarodowe IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin 27 październik 2018

Międzynarodowe IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin

Dnia 27 października 2018 r. odbył się IV Międzynarodowy Turniej Karate Grand Prix Beskidów organizowany przez Bielski Klub Karate Kyokushin pod kierownictwem shihana Sławomira Dubiela. W turnieju tym wzięło udział 192 zawodników z 14 ośrodków karate z całej Polski oraz reprezentacja Łotwy. Rywalizacja odbywała się w konkurencjach kata oraz kumite. Poza turniejem odbyły się również dwie bardzo widowiskowe walki seniorów w formule Super Fight. Brzostecki Klub Karate reprezentowało 14 zawodników z czego 7 staneło na podium. Dziękujemy naszym zawodnikom za waleczność, za widowiskowe walki, za to że godnie reprezentują nasz klub oraz Gminę Brzostek. Gratulacje !!!

 

 

Puchary dla Brzostku w kata;

 

1 miejsce - Szczepkowicz Kornelia

 

Puchary dla Brzostku w kumite zdobyli;

 

1 miejsce - Szczepkowicz Kornelia

1 miejsce – Pietrzycka Wiktoria

1 miejsce - Krupka Michał

2 miejsce –  Kawalec Kinga

3 miejsce - Kordek Mateusz

3 miejsce – Kolbusz Dawid

3 miejsce - Finek Aleksandra

 

Wyjazd na turniej był opłacony z dotacji Gminy Brzostek  w  ramach realizacji zadania publicznego z zakresu rozwoju sportu.”Szkolenie dzieci i młodzieży, organizowanie współzawodnictwa sportowego w karate kyokushinkai”

Międzynarodowe IV Grand Prix Beskidów Karate Kyokushin 27 październik 2018