Zakończenie kursu samoobrony Brzostek 17 grudzień 2011 r.

Urząd Miejski w Brzostku wspólnie z Uczniowskim Klubem Sportowym Kyokushin Karate w Brzostku w okresie od października do grudnia 2011 r. zorganizowali kurs samoobrony dla kobiet "Obroń się sama".

Zajęcia odbywały w szkole podstawowejw Brzostku i prowadzone były przez 6 instruktorów Kyokushin Karate z Brzostka i Dębicy. Na podkreślenie zasługuje wyjątkowa aktywność uczestniczek podczas zajęć. Przeprowadzone na treningach symulacje ataków w pomieszczeniach, na klatce schodowej, na sali treningowej oraz podczas drogi na zajęcia pokazały iż określenie "słaba płeć" w tym wypadku nie miała miejsca. Pozoranci niejednokrotnie musieli się dużo natrudzić aby podczas "ataku" wyjść cało z opresji.


W dniu 17.12.2011 r. odbyło się zakończenie kursu podczas którego omówiono przeprowadzone zajęcia. Okolicznościowe certyfikaty ukończenia wręczył Burmistrz miasta Brzostek. Zarząd Klubu Karate w Brzostku składa serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji kursu dla Burmistrza miasta Brzostek pana Leszka Bieniek oraz pani dyrektor szkoły podstawowej w Brzostku pani Marii Przebięda.

Wykaz osób które ukończyły kurs.

1. Augustyn Aneta
2. Batycka Małgorzata
3. Borowiecka Bożena
4. Finek Urszula
5. Garstka Małgorzata
6. Kolbusz Iwona
7. Kowalczewska Jolanta
8. Lemek Irena
9. Łępa Agnieszka
10. Maduzia Agnieszka
11. Paściak Anna
12. Paściak Justyna
13. Rozwadowska Anna
14. Skalska Maria
15. Smoroń Natalia
16. Świerk Alina
17. Świerk Sandra
18. Tułecka Krystyna
19. Wal - Święch Marta
20. Wojnar Angelika
21. Wojnar Krystyna
22. Woskowicz -Warchał Joanna

Samoobrona dla kobiet Brzostek 17 grudnia 2011 r.


Uczestniczki otrzymały również płytę DVD wraz z filmem oraz zdjęciami z zajęć. Zdjęcia z zakończenia imprezy znajdują się na stronie urzędu miasta w Brzostku.